BLOG 

Mluviti stříbrno, ...
Byla jsem jednou v obchodě a nebyl tam nikdo jiný než já a jedna maminka s malou holčičkou. Stála jsem u regálu a nebyla vidět, ani tu maminku s dítětem jsem neviděla, ale dobře jsem je slyšela.

Víte, že mnoho dětí považuje život a školu za dvě oddělené věci? Že mají dojem, že to, co se učí ve škole, jim v životě k ničemu není...? Vydali jsme se na výlet s dětmi. Když jsem přemýšlela, kam pojedeme, mé úvahy jednoznačně vedly k přírodě. Do krásy a ticha míst, která nás nabíjejí a propojují. Kde může naše pozornost vést dovnitř....

Vytvořte si webové stránky zdarma!